Fotogalerie

Fotogalerie

Loupežnická pohádka
O čertovi Hudriánovi
Fotografie z představení “O čertovi Hudriánovi” v Jeseníku.
Foto: Divadlo Sympatie. Zobrazit galerii
Vrabčák Edith
Vrabčák Edith: hraní si a povídání si o tématech ze života slavné francouzské šansoniérky Edith Piaf. Představení mělo premiéru v Jihlavě 9. října 2009 a s úspěchem se hraje dodnes. Zde jsou fotografie z představení, které nafotil Jiří Hanzel
Foto: Jiří Hanzel Zobrazit galerii
Popletené Vánoce
Pár fotografií z představení Popletené Vánoce.
Foto: Divadlo Sympatie
O Koblížkovi
Další pohádka, kterou Divadlo Silesia pro děti připravilo nese název “O Koblížkovi”. Na téma pohádky o Koblížkovi, který uteče dědečkovi, zajíci, vlkovi, medvědovi, aby pak osudově naletěl chytré lišce, nabízí další motivy ze známých pohádek. Inscenace kombinuje činoherní a loutkové herectví. Navíc nabízí interaktivní prvky, a tak se dětský divák stává součástí děje. Inscenace je vytvořena jako pohádkový muzikál, její premiéra se uskutečnila 5. října 2014, v galerii naleznete fotografie z této premiéry.
Foto: Divadlo Sympatie Zobrazit galerii
Ljuba – žena, která ví
Ve čtvrtek 14. listopadu letošního roku uskutečnilo Divadlo Silesia v kulturním domě v Michálkovicích v rámci michálkovického divadelního cyklu Divadlo u stolu, premiéru revue Ludmily Forétkové a Ondřeje Suchého „Ljuba – žena, která ví” za osobní účasti pana Ondřeje Suchého. V roli Ljuby Hermanové, první české šansoniérky diváci viděli Ludmilu Forétkovou, role dvou novinářů, jež přišly psát knihu o Ljubě, ztvárnili Jiří Vobecký a Petr Zbožínek. O živý hudební doprovod se postaral Jan Kuchař. Přinášíme vám několik fotografií z premiéry této inscenace.
Foto: Divadlo Sympatie Zobrazit galerii
Šest žen Jindřicha VIII.
V pondělí 18. června uskutečnilo Divadlo Silesia na divadelním festivalu v Bohumíně premiéru hudební revue Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra „Šest žen Jindřicha VIII”. V roli Jindřicha VIII. diváci viděli Jiřího Vobeckého, role všech šesti žen legendárního anglického krále ztvárnila Ludmila Forétková. O živý hudební doprovod se postaral Jan Kuchař. Premiéra za asistence televizních kamer dopadla úspěšně. Přinášíme fotografie z premiéry, které pořídil ředitel K3 Bohumín pan Karel Balcar. Zobrazit galerii
Dva na smetišti – K3 Nový Bohumín 7. prosince 2011
Fotografie představení Dva na smetišti 7. prosince 2011 v Novém Bohumíně, v kulturním domě K3.
Foto: Karel Balcar Zobrazit galerii
Mix starších fotek
Zde jsou fotografie z našich dřívějších představení během období 2009 – 2011. Na fotografiích jsou zachyceny momentky z představení Vrabčák Edith, Královna k sežrání, Trash Story a Oprašovačka.
Foto: Divadlo Sympatie Zobrazit galerii